1999-2000 První historická sezóna v okr. přeboru

                 Dorost v Krajské soutěži

 

1.kolo Drslavice-Šumice 3:2 2 Kočica M.,Žáček P. 200 diváků

2.kolo Buchlovice-Drslavice 2:0

3.kolo Drslavice-Březolupy 4:1 3 Heinrich,Kočica M. 240 diváků

4.kolo Drslavice-O.Lhota 4:0 2 Heinrich,Franc,Žižka 150 diváků

5.kolo D.Němčí"B"-Drslavice 2:2 Heinrich,Vacula

6.kolo Drslavice-Traplice 3:0 kontumačně-trenér hostí inzultoval rozhodčího

7.kolo Nivnice-Drslavice 2:1 Kočica M.

8.kolo Drslavice-H.Němčí 2:1 Heinrich,Urubčík 250 diváků

9.kolo Hluk"B"-Drslavice 2:0

10.kolo Drslavice-Kněžpole 1:2 Šrámek P.150 diváků

11.kolo Ořechov-Drslavice 4:0

12.kolo Drslavice-Vlčnov 0:0 200 diváků

13.kolo Kudlovice-Drslavice 3:1 Heinrich

14.kolo Šumice-Drslavice 2:1 Heinrich

15.kolo Drslavice-Buchlovice 4:0 3 Kočica M.,Ševčík  210 diváků

16.kolo Březolupy-Drslavice 2:0  380 diváků

17.kolo O.Lhota-Drslavice 0:0

18.kolo Drslavice-D.Němčí 1:3 Hamšík 160 diváků

19.kolo Traplice-Drslavice 3:0

20.kolo Drslavice-Nivnice 3:0 Kočica J.,Šrámek P.,Vacula  290 diváků

21.kolo H.Němčí-Drslavice 3:1 Sýkora

22.kolo Drslavice-Hluk"B" 4:2 Žižka,Kočica J.,Heinrich,Kočica M.

23.kolo Kněžpole-Drslavice 4:3 Indra,Kočica M.,Sýkora   naši 8 žlutých a 2 červené

24.kolo Drslavice-Ořechov 3:1 2 Heinrich,Kočica M.

25.kolo Vlčnov-Drslavice 3:1 Panáček

26.kolo Drslavice-Kudlovice 6:2 4 Heinrich,Sýkora,Kočica M.

 

 

1. Březolupy 26 16 4 6 45 : 26 52
2. Šumice 26 14 6 6 52 : 27 48
3. Ořechov 26 12 9 5 56 : 34 45
4. Buchlovice 26 13 5 8 58 : 51 44
5. Traplice 26 11 6 9 44 : 37 36
6. D.Němčí"B" 26 10 5 11 45 : 55 35
7. Kudlovice 26 10 4 12 38 : 44 34
8. Drslavice 26 10 3 13 48 : 46 33
9. Vlčnov 26 9 6 11 30 : 37 33
10. Kněžpole 26 10 3 13 41 : 52 33
11. Hluk"B" 26 9 5 12 43 : 55 32
12. H.Němčí 26 8 7 11 41 : 41 31
13. Nivnice 26 8 7 11 39 : 41 31
14. O.Lhota 26 3 8 15 19 : 53 17

 

Postup : Březolupy

Sestup : O.Lhota

 

Střelci

16 - Heinrich Dalibor

11 - Kočica Martin

3 - Sýkora Tomáš

3 - kontumačně

2 - Žižka Zdeněk

2 - Vacula Pavel

2 - Šrámek Petr

2 - Kočica Jaromír

1 - Žáček Petr

1 - Franc Zdeněk

1 - Urubčík Zdeněk

1 - Ševčík Petr

1 - Hamšík Libor

1 - Indra Tomáš

1 - Panáček Roman

Dorost-krajská soutěž

 

1.kolo Drslavice-Hluk 8:0 3 Sýkora,Vacula,Chvíla E.,Fiala,Orlovský,Bulejka

2.kolo Drslavice-Strání 3:1 3 Vacula

3.kolo Tupesy-Drslavice 4:4 2 Fiala,Vacula,Orlovský

4.kolo Drslavice-Jarošov 2:0 Sýkora,Orlovský

5.kolo Nedachlebice-Drslavice 1:0

6.kolo Drslavice-Jalubí 6:2 3 Sýkora,Vacula,Orlovský

7.kolo Havřice-Drslavice 1:3 2 Vrága,Bulejka

8.kolo Drslavice-Bánov 3:2 2 Sýkora,Orlovský

9.kolo Polešovice-Drslavice 2:0

10.kolo Drslavice-D.Němčí 4:3 3 Vacula,Fiala

11.kolo Šumice-Drslavice 0:1 Fiala

12.kolo Drslavice-Kvasice 6:1 3 Vacula,Sýkora,Vrága,Fiala

13.kolo Zborovice-Drslavice 1:1 Man

14.kolo Hluk-Drslavice 4:0

15.kolo Strání-Drslavice 4:1 Vacula

16.kolo Drslavice-Tupesy 9:2 5 Vacula,2 Lux,Sýkora,Orlovský

17.kolo Jarošov-Drslavice 1:2 2 Matyáš Zd.

18.kolo Drslavice-Nedachlebice 3:1 Bulejka,Matyáš Zd.,Lux

19.kolo Jalubí-Drslavice 2:4 Vacula,Orlovský,Vrága,Sýkora

20.kolo Drslavice-Havřice 4:8 (4:2) :-))Lux,Matyáš Zd.,Matyáš M.,Šobáň J.

21.kolo Bánov-Drslavice 2:3 Matyáš Zd.,Šobáń,Lux

22.kolo Drslavice-Polešovice 3:6 3 Šobáň

23.kolo D.Němčí-Drslavice 1:2 Bartoš,Matyáš Zd.

24.kolo Drslavice-Šumice 0:2

25.kolo Kvasice-Drslavice 3:0 kontumačně-nejely jsme

26.kolo Drslavice-Zborovice 5:0 Sýkora,Lux,Bulejka,Orlovský,Matyáš Zd.

 

1. Hluk 26 20 2 4 85 : 36 62
2. Kvasice 26 17 2 7 54 :
31 53
3. Drslavice 26 16 2 8 77 : 54 50
4. Šumice 26 13 6 7 46 : 23 45
5. Strání 26 13 4 9 68 : 52 43
6. D.Němčí 26 12 3 11 61 : 46 39
7. Nedachlebice 26 10 7 9 43 : 41 37
8. Zborovice 26 9 6 11 39 : 47 33
9. Polešovice 26 9 4 13 45 : 45 31
10. Bánov 26 9 4 13 41 : 48 31
11. Jalubí 26 7 9 10 33 : 43 30
12. Jarošov 26 9 1 16 48 : 62 28
13. Havřice 26 5 4 17 43 : 95 19
14. Tupesy 26 3 2 21 42 : 99 11

 

Střelci

 

20 - Vacula Pavel

13 - Sýkora Tomáš

8 - Orlovský Martin

6 - Fiala Petr

6 - Lux

6 - Matyáš Zdeňek

5 - Šobáň Jan

4 - Bulejka Zdeněk

4 - Vrága Michal

2 - Matyáš Martin

1 - Chvíla Emanuel

1 - Man

1 - Bartoš Tomáš

Diskusní téma: 1999-2000

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek