Vítejte na stránkách fotbalového klubu TJ Drslavice

Tabulky po podzimu

 

Krajská soutěž skupina C

 

1 Šumice 13 13 0 0 32:11 37    2 0
2 Tlumačov 13 10 0 3 24:14 29 3 2
3 Kunovice 13 9 0 4 41:12 28 0 1
4 Havřice 13 9 0 4 34:27 24 3 0
5 Morkovice B 13 6 0 7 37:32 20 0 2
6 Nedakonice 13 6 0 7 39:29 19 0 1
7 Ludkovice 13 6 0 7 23:20 19 0 1
8 Staré Město 13 7 0 6 21:30 19 3 1
9 1.FC Slovácko B 13 5 0 8 26:28 16 1 2
10 Újezdec 13 5 0 8 30:28 15 0 0
11 Drslavice 13 5 0 8 21:33 15 1 1
12 Březolupy 13 4 0 9 14:42 12 0 0
13 Zlechov 13 3 0 10 20:36 10 0 1
14 Zborovice 13 3 0 10 13:33 10 1 2

 

 

Okresní soutěž skupina B

 

1 Horní Němčí 11 9 2 0 37:6 29
2 Ostr. Lhota 11 7 2 2 43:24 23
3 Popovice 11 7 1 3 31:23 22
4 Částkov 11 7 0 4 30:18 21
5 Mařatice 11 6 2 3 27:16 20
6 Boršice u Bl 11 5 1 5 27:26 16
7 Dolní Němčí B 11 5 0 6 25:24 15
8 Mistřice 11 4 3 4 30:22 15
9 Hradčovice 11 4 0 7 33:32 12
10 Drslavice B 11 2 2 7 16:47 8
11 Uh. Ostroh B 11 2 0 9 13:48 6
12 Podolí 11 1 1 9 12:38 4

 

Fotbal,hokej a zimní sporty v TV 47. týden

 

 

Pátek 17.11

13.00 Opava-Hr.Králové 2.liga ČT Sport

15.00 Sparta-Jihlava Česká liga ČT Sport

16.00 Nitra-Zvolen Extraliga SK 213 TV

17.20 Ml.Boleslav-Hr.Králové Extraliga ČT Sport

17.45 CSKA Moskva-Kazaň KHL Sport 2

20.30 Šipky Grand Slam of Darts Nova Sport 2

20.45 Amiens-Monaco Francouzská Sport 1

21.00 Girona-San Sebastian La liga Digisport 3

1.05 Columbus-N.Y.Rangers NHL Nova Sport 1

1.35 Detroit-Buffalo NHL Nova Sport 2

 

Sobota 18.11

15.30 Skoky na lyžích týmový závod Wisla Eurosport 1

10.30 kunlun-Petrohrad KHL Sport 1

13.00 Getafe-Alavés La liga Digisport 3

13.30 Arsenal-Tottenham Anglická Digisport 1

15.00 Žilina-D.Streda Slovenská STV 2

16.00 Liverpool-Southampton Anglická Digisport 1

16.15 Leganés-Barcelona La liga Digisport 3

17.00 PSG-Nantes Francouzská Sport 1

18.00 AS Řím-Lazio Italská Sport 2

18.30 Manchester United-Newcastle Anglická Digisport 1

18.30 Sevilla-C.Vigo La liga Digisport 3

19.05 Philadelphia-Calgary NHL Nova Sport 1

20.00 Slovácko-Plzeň Česká liga ČT Sport

20.45 Atlético Madrid-Real Madrid Digisport 3

20.45 Neapol-AC Milán Italská Sport 2

21.00 Šipky Grand Slam of Darts čtvrtfinále Nova Sport 2

22.05 L.Angeles-Florida NHL Nova Sport 1

1.05 Montreal-Toronto NHL Nova Sport 2

 

Neděle 19.11

15.00 Skoky na lyžích jednotlivci Wisla Eurosport 1 poslední závod Jakuba Jandy

12.00 Málaga-La Coruňa La liga Digisport 3

12.30 Crotone-Janov Italská Sport 1

14.00 Šipky Grand Slam of Darts semifinále Nova Sport 2

14.00 Slovan-Trnava Slovenská 213 TV

14.30 Zwolle-Eindhoven Nizozemská Arena Sport

15.00 Sampdoria-Juventus Italská Sport 1

16.00 Liberec-Kometa Extraliga ČT Sport

16.00 Trenčín-B.Bystrica Extraliga SK STV 2

16.15 Espanyol-Valencia La liga Digisport 3

17.00 Lyon-Monpellier Francouzská Sport 1

17.00 Petrohrad-Tosno Ruská Arena Sport

18.30 Las Palmas-Levante La liga Digisport 3

20.00 Šipky Grand Slam of Darts Finále  Nova Sport 2

20.45 Bilbao-Villarreal La liga Digisport 3

20.45 Inter Milán-Bergamo Italská Sport 1

23.05 Carolina-N.Y.Islanders NHL Nova Sport 2

1.05 N.Y.Rangers-Ottawa NHL Nova Sport 1