Vítejte na stránkách fotbalového klubu TJ Drslavice

Pozvánka na víkend 22.-23. 4

 

A

Sobota 22.4      

 

Drslavice-Ořechov 0:6 (0:2)

   

61 diváků

_______________________

B

Neděle 23.2   

 

Korytná-Drslavice 1:8 (1:4)

 

Branky : 5.,8.,29 Orlovský,55.,57.,69. Přecechtěl st.,40.,49.Máčala.

 

 

Huňka-Duda,Vrága,Vacula Petr,Máčala,Matuš,Orlovský (69.Barčík),Pijáček,Přecechtěl,Ševčík,Mikulinec D.

  

 

 

I.B

 

Drslavice-Ořechov 0:6

Zborovice-Zlechov 7:3

St.Město-Prakšice 2:0

Ludkovice-O.N.Ves 3:0

Morkovice B -Březolupy 3:0

Slovácko C-Nedakonice 4:2

Buchlovice-Kunovice 1:2

 

 

1 Staré Město 18 15 0 3 55:26 43     2 0
2 Buchlovice 18 15 0 3 67:22 42 3 0
3 Kunovice 18 13 0 5 51:34 40 1 2
4 Ludkovice 18 13 0 5 50:17 38 4 3
5 Ořechov 18 12 0 6 53:30 35 3 2
6 1.FC Slovácko C 18 11 0 7 46:37 34 0 1
7 Zlechov 18 9 0 9 35:43 26 3 2
8 Morkovice B 18 7 0 11 47:41 23 0 2
9 Drslavice 18 7 0 11 33:36 23 1 3
10 Zborovice 18 7 0 11 30:42 23 1 3
11 Březolupy 18 5 0 13 22:48 17 0 2
12 Nedakonice 18 6 0 12 33:64 17 2 1
13 Prakšice 18 5 0 13 26:56 14 3 2
14 O. N. Ves 18 1 0 17 22:74 3 0 0

 

 

ZT

 

Korytná-Drslavice 1:8

Podolí-S.Loz 0:3

Komňa-Bystřice 4:0

 

 

1 S. Loz 12 8 1 3 28:12 25
2 Bystřice p/L 12 8 0 4 34:23 24
3 Komňa 12 7 2 3 32:19 23
4 Drslavice B 12 7 1 4 41:26 22
5 Podolí 12 6 1 5 23:26 19
6 Korytná 12 2 0 10 12:46 6
7 Rudice. 12 1 1 10 21:39 4

 

Fotbal a hokej v TV 17. týden

                       

Pondělí 24.4

19.15 HV71-Brynas Finále Švédské Arena Sport

19.30 Maďarsko-Rakousko MS I.divize Sport 2

20.15 Stuttgart-Union Berlín 2.Bundesliga Eurosport 2

20.45 Eibar-Bilbao La liga Digisport 3

20.45 Pescara-AS Řím Italská Sport 1

 

Úterý 25.4

16.00 Maďarsko-J.Korea MS I.divize Sport 1

18.30 Slavia-Zlín semifinále poháru ČT Sport

19.30 Gijón-Espanyol La liga Digisport 3

20.45 Chelsea-Southampton Anglická Digisport 1

20.45 M´Gladbach-Frankfurt semifinále poháru Sport 1,ARD

21.30 Atlético Madrid-Villarreal La liga Digisport 3

 

Středa 26.4

16.00 Orenburg-Zenit Petrohrad Ruská Arena Sport

17.00 Ml.Boleslav-Opava semifinále poháru ČT Sport

18.30 CSKA Moskva-L.Moskva Ruská Arena Sport

19.30 Barcelona-Osasuna La liga Digisport 3

20.45 Bayern-Dortmund semifinále poháru Sport 1,ARD

21.00 C.Palace-Tottenham Anglická Digisport 1

21.30 La Coruňa-Real Madrid La liga Digisport 3

22.00 PSG-Monaco semifinále poháru Sport 1 Německo(2.poločas)

 

Čtvrtek 27.4

16.00 Polsko-Maďarsko MS I.divize Sport 1

18.00 ČR-Finsko Carlson Hockey Games 2017 ČT Sport

20.00 Šipky Premier League Darts Birmingham Nova Sport 2

21.00 Manchester City-Manchester United Digisport 1

 

Pátek 28.4

16.00 Polsko-Rakousko MS I.divize Sport 1

19.00 Norsko-Slovensko přípravný hokej STV 2

19.30 J.Korea-Ukrajina MS I.divize Sport 2

20.15 Příbram-Sparta Česká liga ČT Sport

20.30 Leverkusen-Schalke Bundesliga Eurosport 2

20.45 Angers-Lyon Francouzská Sport 1

20.45 Villarreal-Gijón La liga Digisport 3

21.30 Setúbal-Guimaraes Portugalská Arena Sport

 

Sobota 29.4

10.15 Žižkov-Ostrava 2.liga ČT Sport

13.00 San Sebastian-Granada La liga Digisport 3

15.30 Dortmund-Köln Bundesliga Eurosport 2

16.00 Southampton-Hull Anglická Digisport 1

16.15 Real Madrid-Valencia La liga Digisport 3

17.00 ČR-Švédsko Carlson Hockey Games 2017 ČT Sport

17.00 Monaco-Toulouse Francouzská Sport 1

18.00 Turín-Sampdoria Italská Sport 2

18.00 Norsko-Slovensko přípravný hokej STV 2

18.30 Wolfsburg-Bayern Bundesliga Eurosport 2

18.30 C.Palace-Burnley Anglická Digisport 1

18.30 Las Palmas-Atlético Madrid La liga Digisport 3

20.15 Plzeň-Dukla Česká liga ČT Sport

20.45 Espanyol Barcelona-Barcelona La liga Digisport 3

20.45 Atalanta-Juventus Italská Sport 2

21.30 Chaves-FC Porto Portugalská Arena Sport

 

Neděle 30.4

12.00 Osasuna-La Coruňa La liga Digisport 3

12.30 AS Řím-Lazio Řím Italská Sport 1

13.00 Manchester United-Swansea Anglická Digisport 1

14.30 Gent-Anderlecht Belgická Arena Sport

15.00 Crotone-AC Milán Italská Sport 1

15.00 Everton-Chelsea Anglická Digisport 1

15.30 Augsburg-Hamburk Bundesliga Eurosport 2

16.15 Betis-Alavés La liga Digisport 3

16.15 CSKA Moskva-S.Moskva Ruská Arena Sport

17.30 Tottenham-Arsenal Anglická Digisport 1

17.30 Hoffenhaim-Frankfurt Bundesliga Eurosport 2

18.00 ČR-Rusko Carlson Hockey Games 2017 ČT Sport

18.00 Alkmaar-Vitesse Finále Nizozemského poháru Nova Sport 1

18.00 Oostende-Charleroi Belgická Arena Sport

18.30 Eibar-Leganés La liga Digisport 3

19.15 Belenenses-Ferreira Portugalská Arena Sport

20.45 Inter Milán-Neapol Italská Sport 1

20.45 Celta Vigo-Bilbao La liga Digisport 3

21.00 Nice-PSG Francouzská Sport 2

21.00 Atlanta-DC United MLS Eurosport 2