Vítejte na stránkách fotbalového klubu TJ Drslavice

Pozvánka na 29.5

 

A

Neděle 29.5      17.00

 

Slovácko C-Drslavice

  

 

Rozhodčí : Kýr František ze Vsetína

Asistent   : Katrňák Milan z Kudlovic

____________________________

B

Neděle 29.5     10.00 !!

 

S.Loz-Drslavice

 

 

Rozhodčí : Bednář Roman z Veselí nad Moravou

22. kolo  I.B

 

Sobota 20.5   

 

Drslavice-O.N.Ves 2:2 (1:2) penalty 3:4

 

Branky : 23. Orlovský,49. Machálek Ivo

  

 

____________________________

17. kolo ZT

 

Neděle 21.5 

  

Drslavice-Rudice 9:1 (3:1)

 

Branky : 20.,29.,76.,82. Přecechtěl,34.,60. Vacula Pavel,63.(pen.),77. Ševčík,87. Duda

  

 

 

Fotbal a hokej v TV 21. týden             

 

1.05 Pittsburgh-Ottawa Finále Východní konference Nova Sport 1

Více zde: http://tj-drslavice.webnode.cz/
1.05 Pittsburgh-Ottawa Finále Východní konference Nova Sport 1

Více zde: http://tj-drslavice.webnode.cz/
1.05 Pittsburgh-Ottawa Finále Východní konference Nova Sport 1

Více zde: http://tj-drslavice.webnode.cz/
1.05 Pittsburgh-Ottawa Finále Východní konference Nova Sport 1

Více zde: http://tj-drslavice.webnode.c
Finále Východní konference Nova Sport 1

Více zde: http://tj-drslavice.webnode.cz/
Finále Východní konference Nova Sport 1

Více zde: http://tj-drslavice.webnode.cz/
Finále Východní konference Nova Sport 1

Více zde: http://tj-drslavice.webnode.cz/

 

Sobota 27.5

Poslední kolo České a Slovenské ligy

13.00 Kostelec nad Ohří-Rychnov KP Hr.Králové ČT Sport

16.00 Celtic-Aberdeen Finále Skotského poháru Arena Sport

17.00 Plzeň-Jihlava Česká liga ČT Sport

17.30 Trenčín-Prešov Slovenská 213 TV

17.30 Žilina-Podbrezová Slovenská STV 2

18.00 Bologna-Juventus Italská Sport 2

18.30 Arsenal-Chelsea Finále FA Cup Nova Sport 1

20.00 Frankfurt-Dortmund Finále Německého poháru Sport 1,ARD

21.00 Seattle-Portland MLS Eurosport 2

21.00 Angers-PSG Finále Francouzského poháru TV5 Monde Europe(19°E)

21.30 Barcelona-Alavés Finále Španělského poháru O2 Sport,Tivibu Spor (42°E),IR Cama (13°E)

 

Neděle 28.5

Poslední kolo Italské ligy

12.30 Utrecht-Almaar 2.finále o Evropskou ligu Arena Sport

15.00 Ostrava-Znojmo 2. liga ČT Sport

15.00 Cagliari-AC Milán Italská Sport 1

18.00 AS Řím-Janov poslední zápas Francesca Tottiho Sport 1

20.45 Crotone-Lazio Italská Sport 1

20.45 Palermo-Empoli Italská Sport 2

23.00 Atlanta-NY Red Bulls MLS Eurosport 2